Červen 2013

NOVÝ SERIÁL - SIMONOVI

26. června 2013 v 0:13 | Lucy |  Info o blogu
Ahoj, takže po týdnech lenošení jsem dostala nápad, jak blog znovu vzkřísit. Začala jsem točit (nebo spíš hodlám začít točit) nový seriál o jedné střeštěné rodince Simonových (čtěte Sajmonových - aby to někdo nepřečetl jako Simpsonových :D)

Už teď můžete shlédnout první ukázku a posoudit, jestli by se na to dalo koukat. Nebude to dabované, kvalita taky nic moc, ale podle mě lepší jak komix :D Rozhodně to bude komedie a budu se snažit vymyslet nějaké vtipné scénky a hlášky :)

Zjistila jsem, že mě tohle natáčení a tak hrozně baví, tak snad to vydrží co nejdřív a zase se na vás nevykašlu :D

Tady je kousek prvního dílu, zdůrazňuji, že v tomto jsem fakt začátečník, ale třeba vás to bude bavit :D
A jen pro zajímavost - při vymýšlení příběhu Markéty, jsem se nechala inspirovat sebou :/
No však uvidíte :D

Diplom od Minnie a Gigi :)

21. června 2013 v 16:46 | Lucy |  soutěže
Děkuju moc :)

Vyhodnocení 2.bublinovky + Bublinovka č.3

16. června 2013 v 18:28 | Lucy |  Bublinovky
Omlouvám se, že to tak trvalo, ale byla jsem pěkně líná vybrat nejlepší hlášku, protože všechny se mi moc líbily :D Nejvíc mě rozesmála hláška Sarriku :)
A zároveň tu mám další bublinovku :) Tentokrát to bude trochu jiné...
Napište, co říkají v televizních zprávách, když přikládají tento obrázek :D
To jsem zvědavá, kam až sahá vaše fantazie ;)

Těším se, co vymyslíte :)

Kisses
Lucy

(No já už toho PLL blbnu :D)

Tak jsem se už totálně zcvokla...

9. června 2013 v 0:01 | Lucy |  Info o blogu

No jak jste si asi všimli je tu nový design a pěkně potemnělý. Jsem prostě trhlá no, jak tak přemýšlím, tak mě napadá hodně kravin a nevím, které z nich bych měla zveřejnit a které ne, ale "Where is my happy ending?" mě přišlo celkem vystihující, tak proto. Jsem nenormální, prostě už to tak asi bude. Všechno zveličuju (nebo jak by řekla moje sestřenka "Děláš z komára velblouda." Ne, tohle přísloví fakt nesnáším!) a i když se vlatně nic nestalo, tak se v tom budu pořád vrtat a neustále si stěžovat ve svojí hlavě, protože kdybych to řekla nahlas, tak bych si musela lištit, jak jsem pitomá a sobecká. To možná není to pravý slovo, ale člověk, který se ve svý hlavě lituje a nesnáší se za to, ale kdyby se měl začít litovat nahlas, tak by radši umřel, asi žádný speciální název nemá. Já vlastně nevím proč to dělám, na světě je miliony lidí, co se mají hůř než já, ale stejně to budu furt dělat. Ale já prostě nic nepředstírám ani si na nic nehraju, opravdu mě to zasáhlo, jen nevím sakra proč taková kravina mi ničí život. Jen mi prostě něco schází a jestli si někdy přiznám, co to je, tak skočím z mostu. Protože já vím, co to je, ale nutím samu sebe si myslet, že jsem prožila něco hrozného, čeho lituju, ale někde v nitru se mi po tom stýská...

Ok, začneme od znovu. Líbí se vám design? Není na vás moc pesimistický? :D
Jen chci dodat, že ta siminka je od Gipsíka z blogu www.lovelysims.blog.cz,
omlouvám se, že jsem ji použila, ale zjistila jsem to až pak, když jsem si všimla podpisu a ta siminika mě tam tak seděla, že jsem ji nechtěla mazat :D

Děkuju Katee za krásný diplom :) A taky za tak pěknou známku, i když nevím, jestli si ji zasloužím :D

Krátký filmeček v TS2

4. června 2013 v 17:30 | Lucy |  The sims 2-videa
Asi si říkáte, že na vás zvysoka kašlu, ale není to pravda! :D Podívejte, je červen, měsíc uzavírání známek a já si musím spravit výzo, jak to jen jde, takže asi tak :D No nebudu kecat nesmysly, celou tu dobu se neučím, ale i flákám, to je fakt :D Jenže příjdu utahaná ze školy ze všech těch písemek a zkoušení a mám náladu se jen tak flákat a brouzdat po internetu a tak.

Abych si tu furt nestěžovala, tak tu máte jeden pěkný filmeček, dabovaný česky, v TS2 :)